Strona główna
KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE

SALON NAGROBKÓW
Mariola Stempka

44-290 Jejkowice
ul. Główna 14

tel.: (0-32) 430 24 62
tel. kom.: 0 604 606 769

e-mail: ms@go3.pl

II PUNKT USŁUG POGRZEBOWYCH

ul. Ryoułtowska
Gaszowice

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE O firmie| Kontakt | Oferta|
 
O firmie...........................................................................................

Nasza firma powstała w roku 1997, początkowo zajmowała się wykonaniem nagrobków, od roku 2002 została poszerzona działalność o Usługi Pogrzebowe.

W SALONIE NAGROBKÓW

Oferujemy Państwu duży wybór nagrobków z granitów pochodzących z całego świata, o różnorodnych kształtach, w cenach od 2000zł (możliwość negocjacji cen) z wazonem, lampionem i montażem. Udzielamy 5-letniej gwarancji na zamontowany nagrobek. Ponadto oferujemy duży wybór wazonów i latarek granitowych jak i grawerowania literek granitowych jak i mosiężnych. Również dysponujemy piaskarką komputerową do grawerowania liter o różnej czcionce. Dla potrzeb klienta wykonujemy jego własne projekty.

W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe od przewozu zwłok wraz z ubraniem, dużym wyborem trumien w cenach od 700 zł, pięknymi palmami, wieńcami i wiązankami żałobnymi na zamówienie klienta. Do usługi pogrzebowej dochodzi również (jeżeli zachodzi taka potrzeba) bezpłatna rozbiórka nagrobka. Zapewniamy oprawę muzyczną w ceremonii pogrzebowej. Firma dysponuje również możliwością organizowania stypy w ładnym lokalu (do 150 osób).

Ceny konkurencyjne od 20 zł za osobę w zależności od rodzaju serwowanych dań. Jest możliwość wynajmu autokaru. Załatwiamy formalności w urzędach. Jeżeli klient nie posiada samochodu, to w celu załatwienia spraw pogrzebowych, udostępniamy go z kierowcą.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy! Nasza oferta